Halı Yıkama İlker

İlker Halı Yıkama
Ankara İlker’de hizmet veren İlker halı yıkama firmamız en uygun fiyata oldukça kaliteli ve leke çıkarma garantisiyle halılarınızı yıkamaktadır.
Halılar günlük hayatta çok yönlü işlevi olan eşyalardır. Bir iç mekânda dekorasyonu sağlamasının yanında ortamın daha sıcak olmasını ve tozların yutulmasını sağlar. Belirli aralıklarla temizlenmesi gereken bu eşyaları İlker halı yıkama firmamıza başvurularınızı gerçekleştirerek müşteri memnuniyeti odaklı sonuç alabilirsiniz. Yılda 2 defa temizlenmesi gereken halılarınızı güvenle ve profesyonel şekilde firmamıza bırakabilirsiniz. Temizleme işlemleri için kullanılan teknolojik malzemeler en yeni gelişmeler paralelinde firmamıza dâhil edilmektedir. 
Halılar Ne Zaman Temizlemeye Verilmeli?
Halıların temizlenme süresi kullanım özellikleri ve halı malzeme yapısına göre değişebilir. Nerede kullanıldığına bakılırsa oturma odası gibi yoğun kullanılan yerlerdeki halıların temizlemeye ihtiyacı artacaktır.  Daha fazla toz ve insan kiri birikmesi bu halıların üzerinde sarımsı bir tabakaya neden olur ve ilk canlılığını kaybeder. Diğer yandan kapalı odalarda daha az aralıklarla temizleme yaptırılabilir. Halı malzeme açısından düşünülürse de el yapımı halıların olabildiğince az işlem görmesi önerilmektedir. Yani makine üretimi halılar el yapımı halılara göre daha fazla işlem görmeye dayanabilir. El yapımı halılar da işlem görebilir, ancak değeri yüksek ve kök boya özellikleri nedeniyle renk karışımına müsait bu halıların yapısının bozulmaması öncelikli olmalıdır. Yani elinizde antika – el yapımı halılar varsa bunu genelde arada bir bakımını yapacak şekilde ayarlamanız önerilir. Ayrıca çok sık kullanılan mekânlarda da tercih edilmemelidir.
Profesyonel Halı Yıkama Hizmetleri
Halı Yıkama İlker firmamızın fark yaratan özelliklerinden biri işlemlerin profesyonel şekilde sürdürülmesidir. Her aşamada müşterilerimizin beklentileri değerlendirilir ve öncen belirlenen bir plan doğrultusunda hareket edilir. Bu uygulama, alınan sonuçların daha iyi olmasını sağlar.  İşlem sırasıyla ilgili bir örek verilirse, ofisindeki halıları yıkatmak isteyen bir işletmeci, firmamıza telefon açarak önce fiyat teklifi alabilir. Anlaşmaya varılması halinde adrese görevliler gelir ve halıları alarak yıkama merkezine götürür. Bu sırada yıkama işleminin ne kadar sürede sonlanacağı belirtilir. Eğer ofisteki halılar halıfleks tarzı zor çıkan halılarsa bu durumda İlker yerinde yıkama hizmetleri alternatif olarak sunulur. Diğer durumlarda da makine ile yerinde yıkama uygulanabilir. Yıkama işlemi her nasıl olursa olsun kullanılan deterjan, makine özellikleri ve ayarlaması halı tipine göre belirlenecektir. Bu konuda firmamız ekstra bir hassasiyet göstermektedir. Ayrıca temizleme işlemlerinde çamaşır suyu veya tuz ruhu, kir çöz gibi hasar bırakacak kimyasal temizleyiciler kullanılmaz. Normal şartlarda evde yıkama yapan kişilerin de buna dikkat etmeleri gerekir. Bu maddeler halılarınızdaki dokuma bölümlerinin doğrudan renk ve yapı hasarı görmesi demektir.
 
 
Kreş Halıları Yıkama
İlker halı yıkama firmamız, kreş halısı yıkama işlemlerinde sizin için en iyi yardımcı olacaktır. Kreşteki geniş bir alana yayılan halılar çocukların sağlıklı bir ortamda günlerini geçirmeleri için önemlidir.  Bu yüzden normal halılara göre daha sık şekilde yıkanmalıdır.  İster tek seferlik isterseniz de uzun vadede anlaşmalı şekilde hizmet alabilirsiniz.
Cami Halıları Yıkama
Cami halılarının temizlenmesi için de başvurularınızı yapabilirsiniz. Camilerdeki halılar büyük bir alanda sıralı ve ortalama büyüklükteki halılardan meydana gelir. Değişme payı olsa da bunların hepsinin kaldırılıp yıkanıp geri getirilmesi zaman kaybı yaratabileceğinden makine yardımıyla yerinde yıkama işlemleri yapılır.
İş Yeri Halı Yıkama
iş yerlerinizdeki halılara başvuru yapabilirsiniz. Halılar işletmeler için en iyi dekoratif malzemelerdendir.  Halıfleks kullanılan iş yerlerinde yerinde yıkama hizmeti ile destek verilmektedir. 
Otel Halıfleks Yıkama
İlker halı yıkama olarak firmamız otel halıflekslerinizi de özenle yerinde yıkıyor. Otel halıları ve diğer kurumsal yelerdeki halılar eğer çok sık yıkanması gerekiyorsa firmamızla uzun vadeli ekonomik bir anlaşma yapılabilir. Bu durum bütçe sağlaması açısından da önemlidir.
 
 
 
İlker Halı Yıkama Facebook Sayfasıİlker Halı Yıkama Twitter Sayfasıİlker Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK