İlker Halı Yıkama

İlker Halı Yıkama

İlker halı yıkama, sektörün önde gelen ve en kaliteli hizmeti sunan aynı zamanda en uygun fiyatlı halı yıkama firmalarından biridir.

Halıların temiz ve hijyenik olabilmesi için derinlemesine yıkanması son derece önemlidir. Aksi takdirde halı yıkama sonrasında altta kalan kirler tekrar gün yüzüne çıkacaktır. Bundan dolayı halı yıkama firmanızın kaliteli bir hizmet sunması şarttır.

Firmamız, halı yıkama konusunda profesyonel yardım alabileceğiniz bir halı yıkama firmasıdır. Uzun süredir halı yıkama sektöründe çalışan firmamız, halı yıkamada yaşanan tüm gelişmeleri takip etmekte ve anında kendi bünyesine uyarlamaktadır. Bundan dolayı halılarınız modern teknolojilerle çok kısa bir süre içerisinde yıkanmaktadır. Firmamız, halı yıkama firması arayanların öncelikle seçtiği firmalar arasındadır. Gerek aldığı referanslardan gerek müşterilerini memnun eden bir hizmet sunmasından dolaylı birçok kişi firmamızın devamlı müşterisidir.

Firmamız İlker Halı Yıkama olarak halı yıkama sektöründe marka haline gelmeyi başarmıştır. Bununla birlikte firmamız hakkında pek bir şikayet bulmak mümkün değildir. Çünkü firmamız, tüm halıları kirli veya temiz olmaksızın derinlemesine yıkamaktadır. Özellikle çıkmayan çay, kahve, meyve gibi lekeleriniz varsa ya da halılarınız uzun süre yıkanmadığından dolayı çok fazla kirlenmişse firmamız, tüm bu lekeleri derinlemesine temizleyecek ve halılarınız yepyeni olarak kapınıza kadar gelecektir.

Temiz Halı Yıkama

Müşterileri memnuniyetini sağlamak firmamızın temel amaçları arasında yer almaktadır. Öyle ki bunu sağlamak içinde halıları temiz bir şekilde yıkamaya çıkmayan lekeleri çıkarmaya özen göstermeye çalışmaktadır. Firmamız uzun süredir bu sektörde olmasının sırrını müşteri memnuniyetine bağlamaktadır. Bundan dolayı firmamızın devamlı müşterileri de oldukça fazladır.

Firmamız halılarınızı yıkarken, halılarınızın yapılarına dikkat ederek bu yapının bozulmaması için gerekli ekipmanları kullanmaktadır. Bununla birlikte halınızda renk çıkma özelliği bulunuyorsa bu tespit edilir ve halılarınız buna göre yıkanacaktır. Firmamız son teknoloji halı yıkama makinaları ve ekipmanlarla halılarınızı derinlemesine ve en temiz şekilde yıkamaktadır.

Aynı zamanda firmamız halı yıkama deterjanları da leke çıkartma özelliği yüksek olan anti bakteriyel deterjanlardır. Bundan dolayı halılarınızda geçmez dediğiniz tüm lekeler yıkama esnasında mutlaka geçecektir. Eğer hizmet kalitesi benim için önemli diyorsanız temiz halı yıkama hizmeti veren firmamızı arayarak halılarınızı yıkatabilirsiniz.  

Uygun Fiyatlı Halı Yıkama

Firmamız, müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir halı yıkama hizmeti sunması ile bilinmektedir. Özellikle hizmet kalitesi sayesinde tanınan firmamızı birçok kişi diğer halı firmalarına göre daha ekonomik bir hizmet sunması ile de tanımaktadır.

Firmamız müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla uygun fiyatlı bir halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Temel amaç müşteri memnuniyetini sağlamak olduğundan mümkün olduğu kadar kendi çıkarlarından feragat etmektedir. Bundan dolayı halılarınızı temiz yıkamak için ekstra bir çaba göstermekle birlikte oldukça uygun fiyatlı bir hizmet sunmaktadır.

Firmamız, ücretlendirme yaparken halılarınızı metre başı fiyatına göre yıkamaktadır. Bundan dolayı firmamızı arayarak halılarınızın kaç metrekare olduğunu söyleyip fiyat bilgisi de alabilirsiniz.

Yılın her mevsimi halılarınızı firmamıza rahatlıkla gönderebilirsiniz. Özellikle bazı halı yıkama firmaları kış mevsiminde çalışmamaktadır. İlker halı yıkama firması olarak 7/24 her zaman sizlere kaliteli ve ekonomik bir hizmet sunmak için çalışmaktayız.

Firmamız, halılarınızı özel kurutma makineleri ile kurutmakta ve herhangi bir koku ya da bakteri üretimi olmaması amacıyla kurutma odalarına sermektedir. Böylece halılarınızın tamamen kuruduğundan emin olup daha sonra sizlere teslim etmek üzere yola çıkacaktır. Daha temiz halılara kavuşma fırsatı yakalamak aynı zamanda uygun fiyatlı bir halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız, İlker halı yıkamayı tercih edebilirsiniz.
İlker Halı Yıkama Facebook Sayfasıİlker Halı Yıkama Twitter Sayfasıİlker Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK